Форвардер LKT175 Combi – надійна лісозаготівельна техніка

Деревина – один з найстаріших будівельних матеріалів, який людство почало використовувати задовго до появи сучасної цивілізації. Його заготівля в усі часи була одним з найбільш трудомістких процесів, які вимагали від лісорубів великих фізичних зусиль. Сьогодні ситуація змінилася. Завдяки спеціальній техніці темпи лісозаготівлі істотно зросли, а сама процедура відбувається без фізичної участі людини. Словацький форвардер LKT – яскравий представник цього сімейства машин. Він відмінно зарекомендував себе в найсуворіших умовах роботи, завоювавши репутацію надійної і невибагливої ​​машини. Техніка для лісництва LKT – одна з кращих на світовому ринку в співвідношенні ціна / якість, придбати її в Україні за дуже привабливою ціною можна в компанії «Лісова Техніка».

Машина являє собою потужний шестиколісний (всі осі – ведучі) тягач з двоступеневою розподільчою коробкою, гідростатичним приводом, повністю автоматизованим управлінням потужністю. Призначена для вивозу лісу-кругляка з заготівельних майданчиків, трелювання хлистів. На відео форвардер вивантажує стовбури дерев. Переглянувши його, Ви ознайомитеся з можливостями машини.
Вона оснащена дво-барабанної лебідкою, гідроманіпулятором з поворотним грейфером. Несуча рама може довільно переломлюватися за допомогою гідроциліндрів, що, разом з колісною базою 6х6, забезпечує техніці безпрецедентно високу прохідність. Придбати її – правильне рішення для всіх, хто заготовляє ліс в важкодоступних районах.

Технічні характеристики

Перш ніж купити форвардер LKT, не завадить ознайомитися з його параметрами:
Розміри трактора: довжина 8 800 мм, ширина 2 600 мм, висота 3 700 мм.
Вага 16 000 кг

 • Двигун. Машина обладнана дизельною 4-циліндровою (4-тактною з турбонаддувом) силовою установкою IVECO потужністю 175 кінських сил.
 • Трансмісія – гідростатична з механічною двоступеневою роздавальною коробкою. Кардани – телескопічні, поршневий насос з електрогідравлічним керуванням продуктивністю.
 • Мости. Обладнані фрикційної блокуванням диференціалу і паркувальним гальмом. Управляються за допомогою гідравліки.
 • Передній відвал – гідравлічний (стандартний). Використовується як упор при навантажувально-розвантажувальних роботах і для очищення дороги.
 • Гідросистема. Інстальований потужний аксіально-поршневий насос SAUER-DANFOSS J7T.
 • Задній щит – рухомий, керований за допомогою гідравліки.
 • Рама. Являє собою рухливі площадки з висувною стійкою, оснащена шарнірними з”єднаннями і гідравлічним підйомником.
 • Гідроманіпулятор. Встановлено обладнання фірми EPSILON-PALFINGER модель EPSILON S-100R. Виліт стріли можливий на десять метрів.
 • Обсяг бака складає сто літрів. Тип пального – дизельне паливо.
 • Максимальна висота подоланих бар’єрів становить п’ятдесят сантиметрів.

Чому варто вибрати компанію «Forest Technics»

Фірма досить успішно розвивається на українському ринку лісозаготівельної техніки, продаж форвардерів – один з головних напрямків роботи.
Переваги компанії:
 • Великий асортимент. У продажу є весь модельний ряд бренду LKT.
 • Безкомпромісна якість. Підтверджена сертифікатами відповідності і заводською гарантією.
 • Вигідні умови покупки. Демократичний прайс і можливість придбання в лізинг.

В Україні навряд чи вдасться знайти ще одну фірму, котра займається продажем лісових тракторів та форвардерів, яка здатна зробити таку ж привабливу пропозицію. Це оптимальний вибір!