Канатна система Maxwald

Канатна система Maxwald – незамінний помічник для роботи в лісі!

Призначена для транспортування деревини в гірській та болотистій місцевості як вгору так і вниз по схилу.

ПРИНЦИП РОБОТИ з 2 робітниками в експлуатації та 2-3 годин для монтажу
Як це працює (Час для монтажу 2 робітниками – близько 2-3 години)

В гору: Коли гальмо тросової лебідки відкрито, каретка самостійно рухається вниз за допомогою сили тяжіння. За допомогою простого стопора внизу каретка зупиняється, а підйомний ролик автоматично опускається до землі. Підйомний ролик приводу витягується до підготовлених колод, вантаж кріпиться за допомогою чокерних ланцюгів або чокерних канатів. Можливий бічний витяг приблизно 30 м. Потягнувши його, вантаж піднімається (ефект шківа), поки підйомний ролик не прибуде до каретки. У цей момент каретка з вантажем починає автоматично рухатися вгору. Дерево перев’язане чокерами догори відземком, щоб захистити грунт. Для полегшення опускання вантажу вгорі, кріпиться фіксуючий пристрій.

Вниз по схилу (для ДУЖЕ крутих схилів проконсультуйтесь з нами) або горизонтально: Повернення каретки вгору здійснюється за допомогою зворотного канату. При використанні дво-барабанної лебідки зворотний канат приводитися в дію одним барабаном, а тяговий канат – іншим. Пристрій «вниз по схилу» має бути встановлений на каретці.

Компоненти:

1) Силова станція /лебідка
Будь-який тип лебідок (з гальмом) може бути використаний в якості силової станції. З міркувань безпеки Ви повинні встановити потужність відповідно до максимального навантаження. MAXWALD вважає оптимальний вибір: A 300 XL (недорога лебідка – 4.5т. – набір 1,5т. ) з канатом 300 м / 6,5 мм, була розроблена в якості силової станції для канатної системи (великий канатний барабан, розподільник канату, …) . Інші варіанти, такі як 516 S (6.5t – набір 1.5т , більша ємність канату) і варіанти лебідок з двома барабанами (вгору по схилу, вниз по схилу та на рівній місцевості) або моделі з власним дизельним, бензиновим або електричним приводом доповнюють асортимент і, таким чином, пропонуються для застосування в будь-якому місці .
2) Каретка або шків приводу
Каретка канатної системи MAXWALD є простою, але ефективною і довговічною. Самозмащувальні підшипники, сталеві ролики, зроблені з спеціальної сталі з можливістю адаптувати кожну каретку для операцій «вниз по схилу або горизонтально», робить цю систему унікальною. Вертлюг запобігає скручуванню тяглового канату на шківі. Каретка обладнана запобіжником несучого канату. Мала вага, яка може бути трошки збільшена для роботи на рівній місцевості, дозволяє легко і швидко налаштовувати систему.
3) Канати
Несучий канат натягується за допомогою пристрою для натягування канату та інших затискних пристроїв внизу або вгорі на якір (дерево або щогла). Зусилля на розрив несучого каната залежить від очікуваного максимального навантаження. Канат має бути проведений з підтримками (сідла канатні) на необхідній висоті. Сідла і торцеві щогли підтримуються тросами безпеки в разі потреби. Змотування і транспортування канату може бути зроблено за допомогою барабана або за допомогою гідравлічного канатного барабана.
Канати на лебідці розташовані паралельно несучому канату. Необхідна міцність канатів також вибирається на основі ваги вантажу
4) Гідравлічний барабан для каната – для зручності транспортування і для швидкої і практичної роботи з
канатом. Ремінний привід забезпечує безперервний контроль швидкості
5) Пакет аксесуарів
Це є повний пакет попередньо сконфігурованих аксесуарів для всіх варіантів, і це можна комплектувати для особистих потреб кінцевого користувача за запитом. Ці аксесуари включають в себе такі елементи, як якірні затискачі канатів, натяжні пристрої канатів, шківи, кайданки і так далі. Вони скомплектовані з досвіду практичної роботи в співпраці з нашими лісогосподарськими школами, лісопромисловими підприємствами і клієнтами з усього світу.

Технічні характеристики:
Виберіть для ваших потреб:
МодельОписКанатоємкість (макс.)Напрямок трелюванняКонфігурація
300 XL3-и точкова навіска,
4,5т. (комплектація на 1,5т. для використання в канатній системі)
1x 300м-Ø6.5мм
або
1x 200м-Ø8мм
Вгору по схилуручні гальма для каната, використання механічного пристрою намотування, ручне управління
A300XLяк 300 XL, але з ДИСКОВИМИ ГАЛЬМАМИ
516S3-и точкова навіска,
6,5т. (комплектація на 1,5т. для використання в канатній системі)
1x 400м-Ø6.5мм
або
1x 300м-Ø8мм
Вгору по схилуручні гальма для каната, використання механічного пристрою намотування, ручне управління
A516Sяк 516 S, але з ДИСКОВИМИ ГАЛЬМАМИ
A516S + Var. IV3-и точкова навіска,
6,5т. (комплектація на 1,5т. для використання в канатній системі)
1x 400м-Ø6.5м
або
1x 300м-Ø8мм
Вгору по схилуручні гальма для каната, використання автоматичного пристрою намотування, провідний пульт дистанційного керування, електро-гідравлічне управління – підготовка для радіокерування, дискові гальма
526S
(двох-барабанна)
3-и точкова навіска,
2x 6,5т. (комплектація на 1,5т. для використання в канатній системі)
2x400м-Ø6.5мм
або
2x 300м-Ø8мм
Вгору по схилу
і вниз по схилу
1x ручні гальма для каната; 2х автоматичних пристрої намотування, ручне управління
A526Sяк 526 S, але з ДИСКОВИМИ ГАЛЬМАМИ
A526S + Var. IV
„ROTHOLZ“
(двох-барабанна)
3-и точкова навіска,
2x 6,5т. (комплектація на 1,5т. для використання в канатній системі)
2x 400м-Ø6.5мм
або
2x 300м-Ø8мм
Вгору по схилу
і вниз по схилу
як A526S, але:
1x електро-гідравлічне управління – підготовка для радіокерування
2) MAXWALD-канатна система
Каретка – “базовий варіант”Вверх по схилу (також як база для трелювання вниз по схилу)Каретка з шківом і кільце з 2 шекелями, зупинка вгору, зупинка під гору (дужки або кільце)
Підтримка (сідло)1 підтримка на 50-70м несучого канатуДля несучого канату до 14мм
(для канату більшого діаметру, будь ласка, повідомте!)
Пристрій для трелювання вниз по схилуВниз по схилу / горизонтальнозафіксувати на каретці, для транспортування вниз по схилу потрібен спеціальний шків (замість простого шківа)
Пластиковий стоперОпція
Спеціальний пластиковий матеріал
(Пробігає над підтримкою!)
3) Канати:
Тяговий канат і зворотний канат (Ø і довжина), залежать від канатоємності лебідки, необхідного максимального навантаження і відстані.Зверніть увагу: робоча довжина = довжина канату мінус близько 50 м• 300м-Ø6,5мм, зусилля на розрив 43.5kN, навантаження 970кг.
• 400м-Ø6,5мм, зусилля на розрив 43.5kN, навантаження 970кг
• 200м-Ø8,0мм, зусилля на розрив 66.95kN, навантаження 1.490кг
• 300м-Ø8,0мм, зусилля на розрив 66.95kN, навантаження 1.490кг
Несучий канат, залежить від необхідного максимального навантаження,Зверніть увагу: робоча довжина = довжина канату мінус близько 50 м• 350м-Ø12мм, зусилля на розрив 131.9kN, прибл. 550кг.
• 350м-Ø14мм, зусилля на розрив 167.9kN, навантаження прибл. 720кг
• 300м-Ø14мм, зусилля на розрив 211.0 kN, навантаження прибл. 1010кг
4) Барабан для несучого канату з гідравлічним приводом
Гідравлічний барабанГідравлічний барабан для несучого канату з адаптером для лебідки (з розподільником канату і регулюванням швидкості) Управління - 1 людина! Max. довжина канату/діаметр: 350м/14ммДля транспортування і намотування несучого каната
5) АксесуариВсякі різні, але дуже важливі

Бажаєте отримати пропозицію?
Зверніться за професійною консультацією, ми допоможемо підібрати модель, згідно ваших потреб

Kyivstar Viber WhatsApp  +38 (067) 674 50 68