Prinz

Компанія «PRINZ» (Австрія) спеціалізується на виробництві ручних, мобільних та стаціонарних ланцюгових систем різання для деревообробної промисловості.

Ми виробляємо промислові ланцюгові пили для торцювання пакетів пиломатеріалів та круглих лісоматеріалів, пилорами для різання колод великих діаметрів (до3,5м)  та запасні частини: ріжучі ланцюги, шини, привідні та напрямні ролики.

Наша пропозиція спрямована для деревообробних компаній, які шукають точні та ефективні рішення для різання деревини. Ми ділимось спеціальними знаннями, монтуємо та обслуговуємо поставлене обладнання.

Багаторічна практика та акцент на розробці програми досліджень та вдосконалення у співпраці з Віденським технічним університетом та Німецьким інститутом Макс-Планка дозволили отримати низку патентів та корисних моделей. Постійний розвиток випробувань матеріалів, модернізація виробництва, нові конструкції та технології гарантують найвищу якість продукції. Всі пропоновані системи повністю відповідають суворим європейським стандартам, вимогам безпеки праці і виготовляються на австрійському заводі в Лоосдорфі. Великий обсяг власного виробництва дозволяє «PRINZ» швидко реагувати на нові ринкові тенденції та гнучко враховувати індивідуальні побажання клієнтів.

 • Горизонтальні пили

  для великих діаметрів деревини

  Докладніше
 • Запчастини

  • Ріжучі ланцюги
  • Направляючі шини
  • Зірочки, ролики
  • Додаткові присторої та аксесуари
  Докладніше

Дані про обладнання, комплектації і технічні характеристики призначені лише для інформаційних цілей. Виробник залишає за собою право змінювати комплектації і технічні характеристики обладнання. За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, за тел/Viber/WhatsApp

+38 (067) 674 50 68