Вживане обладнання

Сторінка ще наповнюється…
За інформацією щодо вживаного обладнання

Зателефонуйте нам!

Kyivstar +38 (067) 354 07 00

Vodafone +38 (099) 354 07 00

Kyivstar Viber WhatsApp +38 (067) 674 50 68

Напишіть нам!
   

  пропонує великий парк вживаної техніки
  У цьому розділі ви можете отримати список усіх доступних машин, оцінити стан техніки за описом, фото і відео. Щоб дізнатись додаткову інформацію про обладнання,  яке вас цікавить, ціни, умови поставки,   сконтактуйте з менеджером ТОВ “ЛІСОВА  ТЕХНІКА”.
  Вживану техніку також можна придбати в лізинг за найкращими умовами для клієнтів ТОВ “ЛІСОВА ТЕХНІКА”

  пропонує вживане обладнання
  Системи ланцюгового пиляння Prinz – це найкраще рішення в сфері деревообробної промисловості. Компанія надає гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також швидку доставку запчастин.
  Щоб дізнатись додаткову інформацію про обладнання,  яке вас цікавить, ціни, умови поставки,   сконтактуйте з менеджером ТОВ “ЛІСОВА  ТЕХНІКА”.

  пропонує вживані лісогосподарські трактори
  Словацькі лісогосподарські трактори LKT визнані тисячами задоволених користувачів по всьому світу. LKT гарантує клієнтам, що продукція відповідає всім технічним та екологічним стандартам та нормам.
   Компанія ЛІСОВА ТЕХНІКА  надає гарантійне та післягарантійне обслуговування машин, а також забезпечує швидку доставку запчастин.
  Щоб дізнатись додаткову інформацію про машини,  які вас цікавлять, ціни, умови поставки,   сконтактуйте з менеджером ТОВ “ЛІСОВА  ТЕХНІКА”.